
Панель керування SR-2812B (DMX) Майстер контролер DMX RGB/RGBW. SUNRICHER 14064
Панель керування SR-2812B (DMX)
Майстер контролер для керування світлодіодними приладами за протоколом DMX.
Опис:
- Майстер контролер DMX RGB/RGBW.
- Чутлива сенсорна панель для вибору режимів роботи.
- Чотири зони керування.
- Запам'ятовує чотири кольори у кожній зоні.
- Динамічні сценарії із регулюванням швидкості програвання.
- Регулювання яскравості.
- Майстер контролер для керування світлодіодними приладами за протоколом DMX. Майстер контролер DMX RGB/RGBW. Чотири зони керування. Запам'ятовує чотири кольори у кожній зоні. Динамічні сценарії із регулюванням швидкості програвання. Регулювання яскравості.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sunricher |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Регулировка | Яркости |
| Рабочее напряжение (В) | 12-24 |
| Размеры | |
| Высота | 29.1 мм |
| Ширина | 86 мм |
| Длина | 86 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип управления | DMX |
| Напруга живлення, В | 12-24 |
| Тип комплектующего | Пульт диммера |
Спецификация
Информация для заказа
- Цена: 4 099,55 ₴



