

Панель керування SR-2822CCT (DMX) Майстер контролер DMX SUNRICHER 14216
Панель керування SR-2822CCT (DMX)
Вбудована скляна біла Touch-панель із сенсорним керуванням, з вбудованим контролером.
Увімк/Вимк та плавне регулювання температури світіння TunableWhite WW/CW для 4х зон.
Режим роботи: Master контролер.
Вихід: сигнал DMX-512, живлення 12-24В.
Розмір: 86*86*29.1 мм.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sunricher |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Регулировка | Яркости |
| Рабочее напряжение (В) | 12-24 |
| Размеры | |
| Высота | 29.1 мм |
| Ширина | 86 мм |
| Длина | 86 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип управления | DMX |
| Напруга живлення, В | 12-24 |
| Тип комплектующего | Пульт диммера |
| Кількість зон | 4 |
Спецификация
Информация для заказа
- Цена: 3 412,50 ₴



