Панель керування T12/CCT/DMX+RF/чорний корпус Майстер контролер SUNRICHER 20443
Панель керування T12/CCT/DMX+RF/чорний корпус
Вбудована скляна чорного кольору Touch-панель із сенсорним керуванням, з вбудованим майстер контролером, для регулювання та керування білими світлодіодними стрічками із змінною температурою світіння. Для 4 незалежних зон по каналу DMX або RF.
Опис:
- Увімк/Вимк та плавне регулювання температури світіння TunableWhite WW/CW для 4х зон.
- Вихідний ДМХ сигнал підходить для всіх універсальних декодерів ДМХ.
- У режимі ДМХ використовується 8 адрес (1-2, 3-4, 5-6, 7-8), які потрібно встановити на ДМХ декодері.
- При використанні контролера в режимі RF підходять приймачі, що працюють на частоті 2,4 ГГц, при цьому для кожної зони окремий приймач RF.
- Чутлива сенсорна панель для точної установки температури світла.
- Коротке торкання до номера для включення зони, довге - для запам'ятовування сценарію. LED-індикатор для індикації роботи панелі.
- Напруга живлення 110-220 VAC.
- Розмір 86х86 мм.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | SkyDance |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Регулировка | Яркости |
| Размеры | |
| Высота | 33 мм |
| Ширина | 86 мм |
| Длина | 86 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип управления | DMX |
| Напруга живлення, В | 100-240 |
| Тип комплектующего | Пульт диммера |
| Рабочее напряжение (В) | 100-240 |
| Кількість зон | 4 |
Спецификация
Информация для заказа
- Цена: 2 384,20 ₴



