Пульт R9 RGB/RGBW RFдля керування контролерами SkyDance RF 2,4G. SkyDance 19934
Пульт R9
RGB/RGBW RF пульт R9 призначений для дистанційного керування сумісними контролерами SkyDance RF 2,4G.
Опис:
- Керує контролерами SkyDance з RF 2,4G.
- Підходить для керування однозональними RGB та RGBW контролерами.
- Один пульт може керувати одним чи кількома контролерами.
- Дальність керування 30м.
- Світлодіодний індикатор роботи.
- У білому та чорному кольорі пластику.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | SkyDance |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Регулировка | Яркости |
| Размеры | |
| Высота | 20 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Длина | 114 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип управления | DMX |
| Напруга живлення, В | 3 |
| Тип комплектующего | Пульт диммера |
| Рабочее напряжение (В) | 3 |
| Кількість зон | 1 |
Спецификация
Информация для заказа
- Цена: 1 150,42 ₴



