Контролер SR-2300-USB (DALI DT8 Master)
Використовується як головний контролер для управління світловими пристроями за протоколами DALI та DALI2. Підтримує 5 типів пристроїв керування DALI: DT6, DT8 Tc, DT8 координати XY, DT8 RGBWA, DT7. Використовується з програмним забезпеченням для налаштування комп'ютера.
Опис:
- Центральний контролер системи DALI для керування пристроями керування DALI на лінії DALI.
- Вбудоване джерело живлення DALI PS на 250 мА для живлення ланцюга DALI, яке можна вимкнути.
- Кожен канал DALI дозволяє автоматично призначати та керувати адресами до 64 пристроїв керування.
- Підтримує 5 типів пристроїв керування DALI: DT6, DT8 Tc, координати DT8 XY, DT8 RGBWA, DT7.
- Активатор перемикання.
- Кожен канал DALI також підтримує всі типи пристроїв уведення DALI-2, включаючи кнопки, датчики руху, датчик освітленості, поворотний перемикач та сенсорні панелі.
- Кожен канал DALI може адресувати та керувати до 64 пристроїв введення DALI-2.
- Кожен канал DALI дозволяє настроїти до 16 сцен DALI.
- Дозволяє налаштувати до 256 завдань таймера.
- Дозволяє налаштувати до 4 типів графіків загасання яскравості та загасання кольору.
- Дозволяє встановити до 4 графіків Bionic колірної температури для механізмів керування CCT для імітації зміни природного освітлення протягом 24 годин на добу (Human Centric Lighting).
- Розроблений за допомогою програмного забезпечення для налаштування ПК, дозволяє налаштовувати та зчитувати параметри провідного та керуючого пристроїв.
- Легко монтується на стандартну DIN-рейку товщиною 35 мм.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sunricher |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Тип управления | Дистанционное |
| Напряжение сети | 100-240 |
| Размеры | |
| Высота | 65 мм |
| Ширина | 53 мм |
| Длина | 110 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип изделия | DALI DT8 Master |
| Сигнал управления | DALI |
Информация для заказа
- Цена: 11 519,87 ₴



