Панель керування SR-2300TR-CCT-AC (DALI) Сенсорний контролер DALI DT6 19086
Панель керування SR-2300TR-CCT-AC (DALI)
Сенсорний контролер DALI DT6 для точного та швидкого налаштування колірної температури та регулювання яскравості двоколірних світлодіодів. Вбудоване джерело живлення шини DALI.
- Одна зона керування.
- У кожній зоні використовуються дві адреси DALI (для холодного та теплого каналів).
- Встановлення адрес управління виконується перемикачами на тильній стороні корпусу.
- Адреси розташовані послідовно (наприклад, 01, 02, 03, 04).
- Можливе ступінчасте фіксоване регулювання яскравості прямо з панелі.
- Збереження 4-х налаштувань сцен.
- Додаткове джерело живлення шини Dali не потрібне.
- Точна сенсорна панель.
- Напруга живлення AC 220В.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sunricher |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Напряжение сети | 100-240 |
| Размеры | |
| Высота | 29.1 мм |
| Ширина | 86 мм |
| Длина | 86 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип изделия | Сенсорний контролер DALI DT6 |
| Сигнал управления | DALI |
Спецификация
Информация для заказа
- Цена: 3 752,57 ₴



