
Панель керування SR-2300TR-G4-RGBW (DALI DT8) DALI майстер контролер для пристроїв RGBW 165111
Панель керування SR-2300TR-G4-RGBW (DALI DT8)
Сенсорна панель DALI майстер контролер для керування RGBW світильниками, розташованими в чотирьох зонах. Сумісний з універсальними пристроями DALI DT8.
Опис:
- DALI майстер контролер для пристроїв RGBW.
- Зручна сенсорна панель з кільцем для точного вибору кольору.
- Сумісний з пристроями DALI DT8.
- Чотири зони керування.
- Перемикання сенсорними кнопками.
- Вибір групи та сцени встановлюється поворотним перемикачем на задній панелі.
- Може запам'ятовувати та викликати одну сцену.
- Доступно у пам'яті 10 динамічних сценаріїв.
- Напруга живлення 100-240VAC.
- Має внутрішнє джерело живлення шини DALI.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sunricher |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Напряжение сети | 100-240 |
| Размеры | |
| Высота | 29.1 мм |
| Ширина | 86 мм |
| Длина | 86 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип изделия | Сенсорний контролер |
| Сигнал управления | DALI |
Спецификация
Информация для заказа
- Цена: 3 678,22 ₴



