
Панель керування SR-2300TS-CCT-EU (DALI DT8) для димування та зміни температури світіння білих світлодіодних стрічок.16510
4 204,20 ₴
3 615,61 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 16510
+380 (67) 340-68-95
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Панель керування SR-2300TS-CCT-EU (DALI DT8)
Вбудована сенсорна панель з виходом DALI DT8 для димування та зміни температури світіння білих світлодіодних стрічок. 4 зони керування.
Опис:
- Підходить для керування CCT димерами під керуванням DALI DT8.
- За однією адресою DALI один димер із двома вихідними каналами для стрічки ССT(CW/WW).
- Чотири групи управління.
- Можливість запам'ятовування двох світлових сцен.
- Початковий номер групи та сцени встановлюються перемикачами на задній стороні панелі.
- Широкомовне для всіх груп та адресне по групах управління.
- Живлення 12-24VDC.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sunricher |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Напряжение сети | 12-24 В |
| Размеры | |
| Высота | 29.1 мм |
| Ширина | 86 мм |
| Длина | 86 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип изделия | Сенсорний контролер |
| Сигнал управления | DALI |
Спецификация
Информация для заказа
- Цена: 3 615,61 ₴



