Панель керування SR-2400RB біла
Панель керування SR-2400RB біла
Особливості:
- Може живити до 50 пристроїв DALI.
- Система освітлення миттєво та гармонійно реагує на зміну рівня яскравості на будь-якому з пристроїв керування.
- Забезпечує необхідний комфортний, простий та повний контроль над рівнями освітлення в будь-який час.
- Інноваційна функція живлення шини DALI при підключенні до мережі змінного струму.
- Живлення від шини DALI без підключення до мережі змінного струму.
- Робоча напруга 100-240V AC.
- Споживана потужність макс. 2,3Вт.
- Підключення DALI.
- Допустимий поперечний переріз кабелю 1…4 мм2.
- Температура навколишнього середовища 0…+50 °C.
- Ступінь захисту IP 20.
- Клас захисту II.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sunricher |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Напряжение сети | 100-240 |
| Размеры | |
| Высота | 31.2 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Длина | 80 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип изделия | панель керування |
| Сигнал управления | DALI |
Спецификация
Информация для заказа
- Цена: 3 271,27 ₴



