Панель керування SR-2422K4-CCT-G1 (DALI DT8)
Панель керування SR-2422K4-CCT1-G1 (DALI DT8) - кнопкова біла пластикова панель, що вбудовується, для роботи по протоколу DALI. Увімкнення/вимкнення, димування та керування температурою світіння (4 кнопки управління) TunableWhite. Контролює 1 групу (зону) адрес, можливе широкомовне управління.
Живлення по шині DALI.
Повнофункціональна робота з DALI DT8.Панель керування SR-2422K4-CCT1-G1 (DALI DT8) - кнопкова біла пластикова панель, що вбудовується, для роботи по протоколу DALI. Увімкнення/вимкнення, димування та керування температурою світіння (4 кнопки управління) TunableWhite. Контролює 1 групу (зону) адрес, можливе широкомовне управління. Живлення по шині DALI.
Повнофункціональна робота з DALI DT8.
Розмір 71.2*71.2*13.6мм.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sunricher |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Напряжение сети | 16V DALI |
| Размеры | |
| Высота | 13.6 мм |
| Ширина | 71.2 мм |
| Длина | 71.2 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип изделия | панель керування |
| Сигнал управления | DALI |
- Цена: 3 142,14 ₴



