
Контролер SR-SB1029-5C (RF+BT SR-BUS) димер RF+BlueTooth 5 каналів 12-36VDC по 4А SUNRICHER 16472
Контролер-приймач SR-SB1029-5C (RF+BT SR-BUS)
Універсальний димер з технологією RF+BlueTooth та керуванням за допомогою RF пульта та мобільного додатка на пристроях IOS або Android. Для одноколірних, ССТ, RGBW та RGB+CCT світлодіодних пристроїв. 5 вихідних каналів з напругою 12-36VDC та максимальним струмом 4А на канал.
- Одночасне керування з пульта RF+BlueTooth на частоті 2,4 ГГц та мобільного пристрою без додаткових шлюзів.
- Просте та швидке сполучення простим натисканням кнопки Progr.
- Безкоштовний мобільний додаток EasyThings.
- Для всіх типів світлодіодних світильників.
- Режим типу роботи виконується дипперемикачем.
- Динамічні світлові сценарії у пам'яті пристрою.
- Контролер може бути пов'язаний із 8 пультами.
- Відстань передачі між двома сусідніми контролерами 30м.
- Вихідний канал 12-36V зі струмом 8A.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sunricher |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Тип управления | Дистанционное |
| Ток | 4 А |
| Регулировка | Яркости |
| Количество каналов | 5 |
| Рабочее напряжение (В) | 12-36 |
| Размеры | |
| Высота | 16 мм |
| Ширина | 46.5 мм |
| Длина | 145 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| тип поставки | пульти окремо |
| Тип оборудования | LED димер |
Спецификация
Информация для заказа
- Цена: 2 507,05 ₴



