Контролер-приймач SR-SB9101EA-5C (Bluetooth) 5 каналів 12-48VDC по 8А SUNRICHER 18782
Контролер-приймач SR-SB9101EA-5C (Bluetooth)
Універсальний п'ятиканальний LED контролер з управлінням по RF за допомогою пульта та BlueTooth за допомогою мобільного додатка.
Опис:
- Підходить для всіх типів світлодіодних стрічок: однокольорові, CCT, RGB/RGBA, RGB+CCT.
- 4 різних режимів роботи DIM, CCT, RGBW, RGB+CCT вибираються за допомогою дип перемикача.
- Управління включенням/вимкненням, яскравістю, колірною температурою, RGB кольором.
- Керування з пульта та мобільного додатка без додаткових шлюзів.
- Комірчаста мережа, передача сигналу на сусідні пристрої на відстані до 30 метрів.
- Сумісний із універсальними пультами RF+BlueTooth.
- До кожного контролера можуть підключатися 8 пультів.
- Хмарне керування за допомогою Amazon Alexa та Google Hoome.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sunricher |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Тип управления | Дистанционное |
| Ток | 8 А |
| Регулировка | Яркости |
| Количество каналов | 5 |
| Рабочее напряжение (В) | 12-48 |
| Размеры | |
| Высота | 29 мм |
| Ширина | 59 мм |
| Длина | 170 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| тип поставки | пульти окремо |
| Тип оборудования | LED димер |
Спецификация
Информация для заказа
- Цена: 3 003 ₴



