Пульт SR-SB2858A (RF+BT SR-BUS) 3-х зонний Bluetooth+RF для RGB+CCT стрічок SUNRICHER 16474
Пульт SR-SB2858A (RF+BT SR-BUS)
3-х зонний Bluetooth+RF пульт із сенсорним кільцем вибору яскравості та кольору, для RGB+CCT стрічок, 3 зони управління із запам'ятовуванням 5 сцен. Використовується з контролером SR-SB1029-5C та RF приймачами серії 1009ххх.
Опис:
- Пульт ДК для Bluetooth та RF приймачів.
- Контролює три зони з Bluetooth та RF приймачами.
- У кожній зоні може запам'ятовувати та викликати 5 світлових сценаріїв.
- Два роздільні сенсори для керування RGB та CCT пристроями.
- Дальність передачі до 30м.
- Розширення зони дії за рахунок взаємодії приймачів синхронізація з мобільним додатком.
- Живлення 3V (2*AAA battery).
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sunricher |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Тип управления | Дистанционное |
| Регулировка | Яркости |
| Рабочее напряжение (В) | 4.5 |
| Кількість зон | 3 |
| Размеры | |
| Высота | 17 мм |
| Ширина | 44 мм |
| Длина | 140 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| тип поставки | пульти окремо |
| Тип оборудования | LED димер |
Спецификация
Информация для заказа
- Цена: 2 643,55 ₴



