LED повторювач SR-3001DIN 4 канали12-36 вольт по 5А для монтажу на DIN-рейку SUNRICHER 10207
LED повторювач SR-3001DIN
LED повторювач SR-3001DIN - 4-канальний повторювач постійної напруги 12-36VDC для монтажу на DIN-рейку з максимальним вихідним струмом 5А на канал, призначений для регулювання вихідної потужності та отримання ШІМ-сигналу керування.
Особливості:
-
Повторювач сигналу диммування.
-
Постійна напруга 12-36VDC.
-
Для монтажу на DIN-рейку
-
4 канали.
-
Максимальний струм на калал 5A.
-
Для керування ШІМ-сигналом.
-
Послідовний повторювач живлення для необмеженого розширення виходу.
Розмір 105.5x53x65мм.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sunricher |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Тип управления | Автоматическое |
| Ток | 5 А |
| Количество каналов | 4 |
| Рабочее напряжение (В) | 12-36 |
| Размеры | |
| Высота | 65 мм |
| Ширина | 53 мм |
| Длина | 105.5 мм |
Спецификация
Информация для заказа
- Цена: 2 302,30 ₴


Отправка с 23 мая 2026
