LED-повторювач SR-3003
Одноканальний LED повторювач SR-3003 постійної напруги (12-24 В) для світлодіодного обладнання має максимальний вихід 24А. Повторювач призначений для збільшення допустимої потужності підключеного до контролера освітлювального устаткування.
У такому випадку до контролера підключається 80-90% від дозволеної потужності освітлювального обладнання і паралельно підключають повторювачі зі своїми джерелами живлення, і все подальше освітлювальне обладнання підключається до повторювачів.
Таким чином можливо побудувати цілий каскад з повторювачами підключеними до контролера і заживити значну кількість обладнання від одного керуючого пристрою/контролера. Так, можна в десятки разів збільшити потужність підключеного до одного керуючого пристрою освітлювального обладнання.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
- Робоча температура: -20ºC - +50ºC
- Вхідна напруга: 12-24V
- Вихідна напруга: 12-24V
- Вихід: 1 ШІМ-канал
- Вихідні підсилювачі: 24 А
- Вихідна потужність (на канал): 288-576W
- Розмір: 165*60*33 мм
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sunricher |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Тип управления | Автоматическое |
| Ток | 8 А |
| Количество каналов | 1 |
| Рабочее напряжение (В) | 12-36 |
| Размеры | |
| Высота | 33 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Длина | 165 мм |
- Цена: 2 338,70 ₴



