LED контролер V1 регулювання яскравості 1 канал 5-36В 8А SkyDance 10595
LED контролер-приймач V1
Контролер-приймач V1 - радіочастотний контролер приймач для перемикання та регулювання яскравості одноколірних світлодіодів за допомогою пульта дистанційного керування RT1.
Опис:
- Радіочастотний димер для димування одноколірних світлодіодів.
- Вихід 1 канал на 8А при напрузі живлення 5-36V DC.
- Сумісний з різними RF пультами ДУ (RT1).
- Декілька зон можуть керуватися окремо або синхронно з нескінченними приймачами в кожній зоні.
- Можливість керування за допомогою кнопки Push Dim.
- Дальність керування з пульта 30м.
- При каскадному з'єднанні приймачів дальність зростає до 100м.
- Можливість керування з мобільного додатка по WiFi.
- Працює, як повторювач потужності для необмеженого розширення потужності.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | SkyDance |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип управления | Дистанционное |
| Ток | 2.5 А |
| Регулировка | Яркости |
| Количество каналов | 1 |
| Рабочее напряжение (В) | 5-36 |
| Напряжение сети | 5-36В |
| Размеры | |
| Высота | 18 мм |
| Ширина | 33 мм |
| Длина | 97 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| тип поставки | пульти окремо |
| Тип комплектующего | Контроллеры для светильников |
Спецификация
Информация для заказа
- Цена: 665,21 ₴



