LED контролер V2 димер регулювання кольорової температури 2 канала 12-24В по 5А SkyDance 20450
LED контролер-приймач V2
2-канальний приймач-контролер призначений для димування та зміни температури світіння білих світлодіодних стрічок з керуванням RF пультом.Опис:
- Двоканальний димер для білих стрічок із змінною температурою світіння та дистанційним керуванням.
- Вихід 2х(12-24)V DС, 5A/CH.
- Дальність дії пульта 30м.
- Сумісний з пультами RF 2,4G для однієї або кількох зон.
- Увімкнення та димування за допомогою клавіші Push Swich.
- Один контролер-приймач може працювати із 10 пультами.
- Автоматична передача: безмежне розширення зони дії пульта за рахунок передачі від приймача до приймача.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | SkyDance |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Материал корпуса | Пластик |
| Напряжение сети | 12-24 В |
| Тип управления | Дистанционное |
| Ток | 5 А |
| Регулировка | Яркости |
| Количество каналов | 2 |
| Рабочее напряжение (В) | 12-24 |
| Размеры | |
| Высота | 18 мм |
| Ширина | 33 мм |
| Длина | 97 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| тип поставки | пульти окремо |
| Тип комплектующего | Контроллеры для светильников |
Спецификация
Информация для заказа
- Цена: 860,86 ₴



