LED контролер RFдимер V2-X CCT регулювання яскравості і температури 2канала 12-36в по 15А SkyDance 19949
LED контролер-приймач V2-X CCT
Приймач контролер призначений для димування та зміни температури білої двоколірної світлодіодної стрічки за допомогою пульта RF та клавіші PushSwitch для включення/вимкнення та димування. Два вихідні канали з навантаженням 2x15A.
Опис:
- Двоканальний димер для білих стрічок зі змінною температурою та дистанційним керуванням.
- Вихід 2х(12-36)V DС, 1,5A/CH.
- Дальність дії пульта 15м.
- Сумісний з пультами RF 2,4G для однієї або кількох зон.
- Увімкнення та димування за допомогою клавіші Push Swich.
- Один контролер-приймач може працювати з 10 пультами.
- Автоматична передача: безмежне розширення зони дії пульта за рахунок передачі від приймача до приймача.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | SkyDance |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип управления | Дистанционное |
| Ток | 15 А |
| Регулировка | Цветовой температуры свечения, Яркости |
| Количество каналов | 2 |
| Рабочее напряжение (В) | 12-36 |
| Напряжение сети | 12-36 |
| Размеры | |
| Высота | 24.5 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Длина | 107 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| тип поставки | пульти окремо |
| Тип комплектующего | Контроллеры для светильников |
Спецификация
Информация для заказа
- Цена: 1 956,50 ₴



