LED контролер RFдимер V1-K CCT регулювання поворотним регулятором або RFпультом 1канал 12-48в по 20А SkyDance 19950
LED контролер-приймач V1-K
Контролер-приймач для димування монохромних світлодіодів за допомогою поворотного регулятора RF пульта дистанційного керування.
Опис:
- Одноканальний димер з ручним або дистанційним керуванням.
- Вихід на канал 12-48V, 20A.
- Поворотний регулятор з індикацією на цифровому дисплеї.
- Сумісний з пультами RF 2,4G.
- Можливість зміни частоти ШІМ та вихідного струму за допомогою дип-перемикачів.
- Плавне (3сек) увімкнення та вимкнення.
- Дальність дії пульта 15м.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | SkyDance |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип управления | Дистанционное |
| Ток | 20 А |
| Регулировка | Яркости |
| Количество каналов | 1 |
| Рабочее напряжение (В) | 12-48 |
| Напряжение сети | 12-48 |
| Размеры | |
| Высота | 24.5 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Длина | 107 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| тип поставки | пульти окремо |
| Тип комплектующего | Контроллеры для светильников |
Спецификация
Информация для заказа
- Цена: 1 815,45 ₴



