LED контролер RFдимер V1-H/P регулювання RFпультом або клавіші Push Dim 1канал 12-48в по 8А SkyDance 20371
LED контролер-приймач V1-H/P
Одноканальний контролер-приймач для димування та увімкнення/вимкнення одноколірної світлодіодної стрічки за допомогою RF пульта або клавіші Push Dim.
- Напруга живлення 12-48VDC.
- Навантаження 8А при 12/24VDC та 4А при 36/48VDC.
- Підходить для одно і багатозонних RF пультів, що працюють на частоті 2,4Ghz.
- Може працювати від пульта та клавіші Push Dim.
- Дальність дії пульта 30м, при використанні кількох приймачів, сигнал передається від приймача до наступного приймача.
- Один приймач підтримує 10 пультів.
- Невеликий розмір дозволяє помістити приймач в монтажну коробку під кнопкою Push Dim.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | SkyDance |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип управления | Дистанционное |
| Ток | 8 А |
| Регулировка | Яркости |
| Количество каналов | 1 |
| Рабочее напряжение (В) | 12-48 |
| Напряжение сети | 12-48 |
| Размеры | |
| Высота | 26 мм |
| Ширина | 52 мм |
| Длина | 52 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| тип поставки | пульти окремо |
| Тип комплектующего | Контроллеры для светильников |
Спецификация
Информация для заказа
- Цена: 1 547 ₴



