LED контролер RFдимер V1-L/P регулювання RFпультом 1канал 12-48в по 15А SkyDance 20428
LED контролер-приймач V1-L/P
Радіочастотний контролер приймач для перемикання та регулювання яскравості одноколірних світлодіодів за допомогою пультів RF для однієї або декількох зон зі змінною частотою ШІМ.
Опис:
- Радіочастотний димер із частотою 2,4 ГГц для димування одноколірних світлодіодів.
- Вихід 1канал на 15А при напрузі живлення 12-24 VDC та 10A при 36/48VDC.
- Сумісний з різними RF пультами ДУ RT1, RS1 та їм подібними.
- Декілька зон можуть керуватися окремо або синхронно з нескінченними приймачами в кожній зоні.
- Можливість керування за допомогою кнопки Push Dim.
- Регульована за допомогою діп-перемикачів ШІМ.
- Дальність керування з пульта 30м.
- Можливість керування з мобільного додатка по WiFi.
- При каскадному з'єднанні приймачів дальність зростає до 100м.
- Працює, як повторювач потужності для необмеженого розширення потужності.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | SkyDance |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип управления | Дистанционное |
| Ток | 15 А |
| Регулировка | Яркости |
| Количество каналов | 1 |
| Рабочее напряжение (В) | 12-48 |
| Напряжение сети | 12-48 |
| Размеры | |
| Высота | 27 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Длина | 175 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| тип поставки | пульти окремо |
| Тип комплектующего | Контроллеры для светильников |
Спецификация
Информация для заказа
- Цена: 1 683,50 ₴



