LED контролер V2-S(WT) димер регулювання кольорової температури 2 канала 12-36В по 10А SkyDance 213799
LED контролер-приймач V2-S(WT)
2-канальний приймач-контролер для димування та зміни температури білої зі змінною температурою світіння світлодіодної стрічки за допомогою пульта RF або Wi Fi на частоті 2,4 ГГц.
Тільки для стрічок із двома проводами підключення!
Характеристики:
- Двоканальний диммер для білих стрічок із змінною температурою світіння та дистанційним керуванням за допомогою пульта або мобільного додатка TUYA через WiFi роутер.
- WiFi роутер лише з частотою 2,4 ГГц, у діапазоні 5 ГГц не працює!
- Вихід 2х(12-36)V DС, 10,0A/CH.
- Дальність дії пульта 30м.
- Сумісний з пультами RF 2,4G для однієї або кількох зон.
- Увімкнення та димування за допомогою клавіші Push Swich.
- Один контролер-приймач може працювати із 10 пультами.
- Автоматична передача: безмежне розширення зони дії пульта за рахунок передачі від приймача до приймача.
- Голосове керування за допомогою Amazon Alexa, Google Asistant.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | SkyDance |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип управления | Дистанционное |
| Ток | 10 А |
| Регулировка | Цветовой температуры свечения |
| Количество каналов | 2 |
| Рабочее напряжение (В) | 12-36 |
| Напряжение сети | 12-36 |
| Размеры | |
| Высота | 27 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Длина | 175 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| тип поставки | пульти окремо |
| Тип комплектующего | Контроллеры для светильников |
Спецификация
Информация для заказа
- Цена: 3 048,50 ₴



