LED контролер V3-L для керування RGB, ССТ стрічкою 3 канала 12-48В по 6А SkyDance 20439
LED контролер-приймач V3-L
3-канальний RF приймач-контроллер для керування RGB, ССТ або одноколірною стрічкою в залежності від пульта, який підключений до контролера.
Опис:
- Підходить для управління монохромної, ССТ та RGB стрічки.
- Керується за допомогою RF пульта для одої, або декількох зон.
- Один контролер може керуватися від 10 пультів.
- В режимі RGB можливо відтворювати 10 динамічних сценаріїв.
- Вихід 6А на канал при напрузі 12/48V.
- Автопередача між контролерами на відстані 30м для розширення зони дії управління.
- Синхронізація роботи декількох контролерів.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | SkyDance |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип управления | Дистанционное |
| Ток | 6 А |
| Регулировка | Цветовой температуры свечения |
| Количество каналов | 3 |
| Рабочее напряжение (В) | 12-48 |
| Напряжение сети | 12-48 |
| Размеры | |
| Высота | 27 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Длина | 175 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| тип поставки | пульти окремо |
| Тип комплектующего | Контроллеры для светильников |
Спецификация
Информация для заказа
- Цена: 1 638 ₴



