LED контролер V3-L для димування RGB/RGBW/ССТ 4 канала 12-24В по 5А SkyDance 20988
LED контролер-приймач V4-L
Універсальний 4-канальний приймач-контролер для димування, зміни кольору або колірної температури RGB/RGBW/ССТ або монохромної світлодіодної стрічки за допомогою RF пульта або панелі з частотою радіоканалу 2,4 ГГц. Загальне максимальне навантаження 20,5А (4x5A) при напрузі живлення 12-24 VDC.
Опис:
- 4-х канальний димер для RGB/RGBWССТ та одноколірної світлодіодної стрічки дистанційним керуванням по RF.
- Цифровий дисплей для вибору режиму роботи за допомогою кнопок.
- Можна вибрати режим одно або чотири канального димування, ССТ, RGB/RGBW.
- Вихід 4х(12-24)V DС, 5A/CH.
- Дальність дії пульта 30м.
- Сумісний з пультами RF 2,4G для однієї або кількох зон.
- У режимі RGB/RGBW 10 динамічних світлових сценаріїв.
- Один контролер-приймач може працювати із 10 пультами.
- Автоматична передача: безмежне розширення зони дії пульта за рахунок передачі від приймача до приймача.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | SkyDance |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Материал корпуса | Пластик |
| Напряжение сети | 12-24 В |
| Тип управления | Дистанционное |
| Ток | 5 А |
| Регулировка | Цветовой температуры свечения |
| Количество каналов | 4 |
| Рабочее напряжение (В) | 12-24 |
| Размеры | |
| Высота | 23 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Длина | 170 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| тип поставки | пульти окремо |
| Тип комплектующего | Контроллеры для светильников |
Спецификация
Информация для заказа
- Цена: 2 002 ₴



