LED контролер V4-X для димування RGB/RGBW/CCT/Dimming 4 канала 12-48В по 8А SkyDance 19945
LED контролер-приймач V4-X
Універсальний RF приймач-контролер RGB/RGBW/CCT/Dimming (4 в одному) під керуванням дистанційного пульта керування. Опис:
- Підходити для керування монохромної, двоколірної, RGB та RGBW стрічки.
- Керується за допомогою RF пульта для одої, або кількох зон.
- Один контролер може керуватися від 10 пультів.
- Вихід 8А на канал при напрузі 12/24V та 5А при 12/48V.
- 10 динамічних світлових сценаріїв.
- Автопередача між контролерами на відстані 15м для розширення зони дії управління.
- Синхронізація роботи кількох контролерів.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | SkyDance |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип управления | Дистанционное |
| Ток | 8 А |
| Регулировка | Цветовой температуры свечения |
| Количество каналов | 4 |
| Рабочее напряжение (В) | 12-24 |
| Напряжение сети | 12-48 |
| Размеры | |
| Высота | 24.5 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Длина | 117 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| тип поставки | пульти окремо |
| Тип комплектующего | Контроллеры для светильников |
Спецификация
Информация для заказа
- Цена: 2 320,50 ₴



