LED контролер V5 для керування RGB+CCT стрічкою 5 каналів 12-48В по 5А SkyDance 20977
LED контролер-приймач V5
5-канальний RF контролер для керування RGB+CCT світлодіодною стрічкою. Підходить для універсальних RF пультів RGB+CCT із частотою 2,4 ГГц. П'ять вихідних каналів із навантаженням по 3А на канал при напрузі 12-24 VDC.
Опис:
- Керується за допомогою RF пультів для води, або декількох зон.
- Один контролер може керуватись від 10 пультів.
- Вихід 3А на канал при напрузі 12/24V.
- 10 динамічних світлових сценаріїв у пам'яті контролера.
- Автопередача між контролерами на відстань 15м для розширення зони керування.
- Синхронізація роботи кількох контролерів.
- Можна вибрати відповідний час затемнення.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | SkyDance |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип управления | Дистанционное |
| Ток | 5 А |
| Регулировка | Цветовой температуры свечения |
| Количество каналов | 5 |
| Рабочее напряжение (В) | 12-48 |
| Напряжение сети | 12-48 |
| Размеры | |
| Высота | 27 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Длина | 175 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| тип поставки | пульти окремо |
| Тип комплектующего | Контроллеры для светильников |
Спецификация
Информация для заказа
- Цена: 2 138,50 ₴



