LED контролер WT5 для керування RGB+CCT стрічкою 5 каналів 12-24В по 3А SkyDance 21881
LED контролер-приймач WT5
5-канальний RF контролер для керування RGB+CCT світлодіодною стрічкою. Керування за допомогою сумісного пульта або мобільного пристрою WiFi. П'ять вихідних каналів із навантаженням по 3А на канал при напрузі 12-24 VDC.
Особливості:
- Керується за допомогою RF пультів для води, або декількох зон.
- Один контролер може керуватись від 10 пультів.
- Вихід 3А канал при напрузі 12/24V.
- 10 динамічних світлових сценаріїв у пам'яті контролера.
- Автопередача між контролерами на відстань 15м для розширення зони керування.
- Синхронізація роботи кількох контролерів.
- Можна вибрати відповідний час затемнення.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | SkyDance |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Материал корпуса | Пластик |
| Напряжение сети | 12-24 В |
| Тип управления | Дистанционное |
| Ток | 3 А |
| Регулировка | Цветовой температуры свечения |
| Количество каналов | 5 |
| Рабочее напряжение (В) | 12-24 |
| Размеры | |
| Высота | 20 мм |
| Ширина | 38 мм |
| Длина | 114 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| тип поставки | пульти окремо |
| Тип комплектующего | Контроллеры для светильников |
Спецификация
Информация для заказа
- Цена: 2 366 ₴



