LED контролер V1-B одноканальний димер з RF пультом 12-24В по 20.5А SkyDance 20976
V1-B контролер-приймач сигналу
V1-В - це одноканальний димер для світлодіодної стрічки з незалежним керуванням поворотними регуляторами на корпусі димера або радичастотного пульта дистанційного керування 2,4 ГГц. З індикацією режимів роботи на екрані.
Опис:
- Одноканальний димер постійної напруги з RF пультом.
- Максимальний вихідний струм 20,5А.
- Димування двома поворотними регуляторами на корпусі димера.
- Прив'язка пульта шляхом натискання двох кнопок димування одночасно.
- Сумісний із різними RF пультами 2,4G.
- Один димер може працювати від 10 RF пультів.
- Вибір частоти ШІМ 0,5/2,0/8,0/16 KHc.
- Зі збільшенням частоти ШІМ вихідне навантаження зменшується 20А/15А/12А.
- Частота шим встановлюється поворотними регуляторами.
- Гарантія 5 років.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | SkyDance |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Материал корпуса | Пластик |
| Напряжение сети | 12-24 В |
| Тип управления | Дистанционное |
| Ток | 20.5 А |
| Регулировка | Яркости |
| Количество каналов | 1 |
| Рабочее напряжение (В) | 12-24 |
| Размеры | |
| Высота | 28 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Длина | 90 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| тип поставки | пульти окремо |
| Тип комплектующего | Контроллеры для светильников |
Спецификация
Информация для заказа
- Цена: 1 134,77 ₴



