R11 пульт
RF пульт керування сумісними контролерами-приймачами (димерами) для одноколірних світлодіодних стрічок.
Опис:
- RF пульт-контролер для одноколірних світлодіодів.
- При використанні одноканальних приймачів кожен приймач однієї зони.
- Дальність дії пульта дистанції до 30м.
- Пульт може працювати з одним або декількома приймачами.
- Чутливий сенсорний двигун для димування.
- Зручний магнітний тримач.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | SkyDance |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип управления | Дистанционное |
| Регулировка | Яркости, Скорости, Память последней настройки, Пауза |
| Количество каналов | 1 |
| Размеры | |
| Высота | 11 мм |
| Ширина | 36 мм |
| Длина | 139 мм |
Спецификация
Информация для заказа
- Цена: 954,38 ₴



