Міні-контролер з кнопками Q1-S
Одноканальний кнопковий міні-контролер для димування та перемикання 5м одноколірної світлодіодної стрічки. Три кнопки управління.
Опис:
- Напруга живлення 12-24VDC.
- Навантаження 4A.
- Для 5м одноколірної світлодіодної стрічки.
- Три кнопки керування увімк/+яскравість/-яскравість.
- Тривале натискання на кнопку викликає автоматичну зміну яскравості.
- Короткий натиск - сходинкове регулювання (256 рівнів).
- Розмір 60,0*12,5 мм.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | SkyDance |
| Страна производитель | Китай |
| Тип управления | Дистанционное |
| Напряжение | 24 В |
| Ток | 4 А |
| Количество каналов | 1 |
| Регулировка | Яркости |
| Материал корпуса | Пластик |
| Рабочее напряжение (В) | 12-24 |
| Напряжение сети | 12-24 В |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Напряжение питания | 12-24VDC |
| Кількість зон | 1 |
| Размеры | |
| Длина | 60 мм |
| Ширина | 12.5 мм |
Спецификация
Информация для заказа
- Цена: 283,69 ₴



