Панель вбудована TW4 /1 зона, білий корпус/ для RGB/RGBW світлодіодних стрічок SkyDance 20986
Панель вбудована TW4 /1 зона, білий корпус/
Вбудована скляна біла RF Touch-панель із сенсорним кільцем для RGB/RGBW світлодіодних стрічок. Управління 1 зоною по радіоканалу 2,4 ГГц. Живлення 3VDC (CR2032).
Опис:
- RF панель управління приймачами контролерами для RGB/RGBW світлодіодних стрічок.
- Регулює статичний колір за допомогою чутливого сенсорного кільця.
- Два режими білого кольору вибираються кнопкою White: білий (канал W) або білий (суміш RGB).
- Запам'ятовує та викликає з пам'яті 4 світлові сценарії.
- Динамічні та статичні сценарії з пам'яті з регулюванням яскравості та швидкості відтворення.
- Кожна панель може керувати кількома світлодіодними контролерами приймачами.
- Підходить для контролерів приймачів із частотою радіоканалу 2,4 ГГц.
- Живлення від батареї 3VDC(CR2032).
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | SkyDance |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип управления | Дистанционное |
| Регулировка | Память последней настройки, Яркости, Цветовой температуры свечения, Скорости, Пауза |
| Кількість зон | 1 |
| Напряжение питания | 3V (CR2032) |
| Размеры | |
| Высота | 9.5 мм |
| Ширина | 86 мм |
| Длина | 86 мм |
Спецификация
Информация для заказа
- Цена: 1 432,16 ₴



