
Світлодіодний модуль COB 2.0Вт 12вольт зелений IP67 з прозорою лінзою Prolum 320084о
Світлодіодний модуль (кластер) PROLUM COB 2W (з лінзой прозорою) 12V являє собою електромонтажну плату зі встановленими на ній одним або декількома світлодіодами. Плата разом з контактними проводами надійно загерметизована в пластиковому корпусі.
Світлодіодні модулі відрізняються невеликим енергоспоживанням, високою якістю освітлення. Його можливо використовувати в приміщеннях з високою вологістю, вологозахист відповідає стандарту IP67.
Основне застосування PROLUM COB 2W (з лінзой прозорою) 12V:
- При створенні зовнішньої реклами
- Створення освітлення декоративного типу
- Підсвічування фасаду меблів
- Підсвічування різних предметів інтер'єру
Переваги PROLUM COB 2W (з лінзой прозорою) 12V:
- Відповідність стандартам ROHs, CE
- Захист від короткого замикання
- Захист від перевантаження
- Контроль на всіх стадіях виробництва
- Довгий термін експлуатації
- Доступна вартість
Характеристики
| Виробник | PROLUM |
|---|---|
| Тип світлодіода | COB |
| Колір | Зелений |
| Світловий потік | 200 Lm |
| Потужність | 2W |
| Робоча напруга | 12V |
| Ступінь захисту | IP67 (Герметичний) |
| Розміри,мм | 70х19 |
| Кут розсіювання | 140° |
| Робоча температура | -25 до 40°С |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | PROLUM |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Светодиодный модуль |
| Количество цветов | 1 |
| Количество светодиодов | 1 шт |
| Цвет свечения | Зеленый |
| Угол свечения | 140 град. |
| Степень защиты IP | 67 |
| Напряжение | 12 В |
| Максимальная мощность | 2 Вт |
| Световой поток | 200 лм |
| Тип соединения | 2 проводное |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Тип светодиодов | COB |
| Габариты | |
| Длина | 70 мм |
| Ширина | 19 мм |
| Высота | 5 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип питания | DC 12 Вольт |
Информация для заказа
- Цена: 13,15 ₴



