Панель вбудована TW4-4 /4 зони, білий корпус/ для RGB/RGBW світлодіодних стрічок SkyDance 20987
Панель вбудована TW4-4 /4 зони, білий корпус/
Вбудована скляна біла Touch-панель із сенсорним кільцем для RGB/RGBW світлодіодних стрічок. Чотири зони керування з роздільним керуванням у кожній зоні Для приймачів контролерів із радіоканалом на частоті 2,4 ГГц. Живлення 3VDC (CR2032).
Опис:
- RF панель керування приймачами контролерами для RGB/RGBW світлодіодних стрічок.
- Чотири роздільні зони управління.
- Регулює статичний колір за допомогою чутливого сенсорного кільця.
- Два режими білого кольору вибираються кнопкою W: білий (канал W) або білий (суміш RGB).
- 11 рівнів колірної температури.
- Динамічні та статичні сценарії з пам'яті з регулюванням яскравості та швидкості відтворення.
- Кожна панель може керувати кількома світлодіодними контролерами приймачами.
- Підходить для контролерів приймачів із частотою радіоканалу 2,4 ГГц.
- Живлення від батареї 3VDC(CR2032).
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | SkyDance |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип управления | Дистанционное |
| Регулировка | Память последней настройки, Яркости, Цветовой температуры свечения, Скорости, Пауза |
| Кількість зон | 4 |
| Напряжение питания | 3V (CR2032) |
| Размеры | |
| Высота | 9.5 мм |
| Ширина | 86 мм |
| Длина | 86 мм |
Спецификация
Информация для заказа
- Цена: 1 555,03 ₴



