Панель настільна RK2/1 зона/ССТ/чорний корпус для ССТ світлодіодних стрічок SkyDance 20441
Панель настільна RK2/1 зона/ССТ/чорний корпус
Оригінальна настільна поворотна панель для керування білими ССТ світлодіодними стрічками із змінною температурою світіння. Підходить для приймачів-контролерів, що працюють на частоті 2,4GHz.
Опис:
- Вмикає/вимикає, регулює яскравість та температуру світіння білих ССТ світлодіодних стрічок.
- Регулювання простим поворотом регулятора або тривалим натисканням на регулятор.
- Для вибору керування температури або яскравості використовується подвійне короткочасне натискання.
- Кожен пульт може відповідати одному або декільком приймачам.
- Оригінальний корпус для встановлення на столі.
- Дальність дії 30м.
- Батарея живлення 3V CR2032.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | SkyDance |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип управления | Дистанционное |
| Регулировка | Память последней настройки, Яркости, Цветовой температуры свечения, Скорости, Пауза |
| Кількість зон | 1 |
| Напряжение питания | 3V (CR2032) |
| Размеры | |
| Высота | 57 мм |
| Ширина | 72 мм |
| Длина | 91 мм |
Спецификации
Информация для заказа
- Цена: 2 099,72 ₴



