Пульт RS2 CCT RF керування контролерами-приймачами (димерами) серії V2-Х 4зони SkyDance19936
Пульт RS2 CCT
Чотирьохзональний пульт керування контролерами-приймачами (димерами) серії V2-Х для двоколірних світлодіодів.
Опис:
- Чотиризональний RF пульт-контролер для двоколірних світлодіодів.
- Дальність дії пульта на дистанції до 30м.
- Пульт може працювати з одним або декількома приймачами.
- Чутливе сенсорне кільце для регулювання температури світіння.
- Запис в пам'яті про три сценарії.
- Зручний магнітний тримач.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | SkyDance |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип управления | Дистанционное |
| Регулировка | Память последней настройки, Яркости, Цветовой температуры свечения, Скорости, Пауза |
| Количество каналов | 1 |
| Кількість зон | 4 |
| Размеры | |
| Высота | 17.5 мм |
| Ширина | 43 мм |
| Длина | 155 мм |
Спецификация
Информация для заказа
- Цена: 1 564,42 ₴



