Пульт RT1 RF пульт керування контролерами для димування монохромної стрічки 1зона SkyDance19930
Пульт RT1
Пульт RT1 - це однозональний RF пульт керування приймачами-контролерами для димування монохромної стрічки.
Опис:
- Однозонний RF пульт-контролер.
- Дальність дії пульта дистанції до 30м.
- Пульт може працювати з одним або декількома приймачами.
- Зручне сенсорне кільце для регулювання яскравості.
- Запис в пам'яті про чотири сценарії.
- Запам'ятовування останнього рівня яскравості.
- Таймер вимкнення.
- Ступінчасте регулювання яскравості з пам'яті пульта.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | SkyDance |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип управления | Дистанционное |
| Регулировка | Яркости, Скорости, Память последней настройки, Пауза |
| Количество каналов | 1 |
| Кількість зон | 1 |
| Размеры | |
| Высота | 17.5 мм |
| Ширина | 53 мм |
| Длина | 122 мм |
Спецификация
Информация для заказа
- Цена: 1 301,07 ₴



