Пульт RT4 RGBW RF пульт керування контролерами RGB та RGBW світлодіодної стрічки 1зона SkyDance 19932
Пульт RT4 RGBW
Пульт RT4 - це радіочастотний однозональний пульт керування приймачами-контролерами для RGB та RGBW світлодіодної стрічки.
Опис:
- Однозональний RF пульт-контролер для RGB/RGBW стрічки.
- Дальність дії пульта на дистанції до 30м.
- Пульт може працювати з одним або декількома приймачами.
- Зручне сенсорне кільце для зміни кольору.
- Запис в пам'яті про чотири сценарії.
- Динамічні та статичні сценарії.
- Ступінчасте регулювання яскравості з пам'яті пульта.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | SkyDance |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип управления | Дистанционное |
| Регулировка | Яркости, Скорости, Пауза, Память последней настройки |
| Количество каналов | 1 |
| Кількість зон | 1 |
| Напряжение питания | 3V (2xAAA) |
| Размеры | |
| Высота | 17.5 мм |
| Ширина | 53 мм |
| Длина | 122 мм |
Спецификация
Информация для заказа
- Цена: 1 475,98 ₴



