Конвертер-шлюз WiFi-Relay для управління контролерами приймачами RF 19941
Конвертер-шлюз WiFi-Relay
WiFi/RF конвертер для управління контролерами приймачами RF за допомогою мобільних пристроїв WiFi. Можлива робота як із роутером, так і без нього.
Опис:
- Підходить для всіх типів приймачів Skydance.
- На мобільному пристрої необхідно встановити програму Sky Smart.
- Можна вирівнювати яскравістю, температурою, RGB, RGBW, RGB+CCT світловими параметрами.
- Кількість зон керування 1-16.
- Запам'ятовує 8 світлових сценаріїв.
- Дальність дії 30 м.
- Живлення (5-24) VDC.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | SkyDance |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип управления | Дистанционное |
| Регулировка | Память последней настройки, Яркости, Цветовой температуры свечения, Скорости, Пауза |
| Количество каналов | 1 |
| Кількість зон | 16 |
| Напряжение питания | 5-24V |
| Размеры | |
| Высота | 25 мм |
| Ширина | 72 мм |
| Длина | 72 мм |
Спецификация
Информация для заказа
- Цена: 2 195,19 ₴



