Поворотний димер V1-KS/1 зона
Поворотна панель для керування монохромними світлодіодними стрічками. Може керуватись за допомогою сумісних RF пультів дистанційного керування, що працюють на частоті 2,4 GHz. Максимальне навантаження 8А.
Опис:
- Вмикає/вимикає, регулює яскравість світіння монохромних світлодіодних стрічок.
- Регулює простий поворот регулятора.
- Частота ШІМ встановлюється дип перемикачем.
- Кожен пульт може відповідати одному або декільком приймачам.
- Живлення 12-48 VDC.
- Навантаження 8А при 12-24VDC та 5A при 36-48VDC.
- Дальність дії 30м.
- Батарея живлення 3V CR2032.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | SkyDance |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип управления | Дистанционное |
| Регулировка | Яркости, Скорости, Память последней настройки, Пауза |
| Количество каналов | 1 |
| Кількість зон | 1 |
| Напряжение питания | 3V (CR2032) |
| Размеры | |
| Высота | 32 мм |
| Ширина | 59 мм |
| Длина | 66 мм |
Спецификация
Информация для заказа
- Цена: 773,99 ₴



