LED контролер-приймач V4-K RGBW
Чотириканальний контролер-приймач з ручним регулюванням рівня кожного каналу, що відображається на цифровому дисплеї, та з дистанційним керуванням з RF пульта.
Опис:
- 4-х канальний RGB/RGBW LED RF контролер.
- Регулювання рівня кожного каналу поворотними регуляторами.
- Індикація рівня на цифрових дисплеях.
- Управління з пультів RF 2,4G для однієї чи кількох зон.
- Вихідна напруга 12-24V DC.
- Вихідний струм 4х4А.
- 10 динамічних сценаріїв.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | SkyDance |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Материал корпуса | Пластик |
| Напряжение сети | 12-24 В |
| Тип управления | Дистанционное |
| Ток | 4 А |
| Регулировка | Цветовой температуры свечения |
| Количество каналов | 4 |
| Рабочее напряжение (В) | 12-24 |
| Размеры | |
| Высота | 35.5 мм |
| Ширина | 46 мм |
| Длина | 187 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| тип поставки | пульти окремо |
| Тип комплектующего | Контроллеры для светильников |
Спецификация
Информация для заказа
- Цена: 3 169,53 ₴



