RF LED контролер WT1 димер для білих стрічок 2 канали 12-36в по 10А SkyDance 21999
LED контролер-приймач WT1
2-канальний приймач-контролер для димування та зміни температури білої зі змінною температурою світіння світлодіодної стрічки за допомогою пульта RF або мобільного додатка Tuya WiFi на частоті 2,4Ггц.
Особливості:
- Двоканальний димер для білих стрічок із змінною температурою світіння та дистанційним керуванням за допомогою пульта або мобільного додатка TUYA через WiFi роутер.
- WiFi роутер лише з частотою 2,4 ГГц, у діапазоні 5 ГГц не працює!
- Вихід 2х(12-36)V DС, 10,0A/CH.
- Дальність дії пульта 30м.
- Сумісний з пультами RF 2,4G для однієї або кількох зон.
- Один контролер-приймач може працювати із 10 пультами.
- Управління за допомогою пульта RF або мобільного додатка Tuya.
- Автоматична передача: безмежне розширення зони дії пульта за рахунок передачі від приймача до приймача.
- Голосове керування за допомогою Amazon Alexa, Google Asistant.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | SkyDance |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип управления | Дистанционное |
| Ток | 10 А |
| Регулировка | Цветовой температуры свечения |
| Количество каналов | 2 |
| Рабочее напряжение (В) | 12-24 |
| Напряжение сети | 12-36 |
| Размеры | |
| Высота | 20 мм |
| Ширина | 38 мм |
| Длина | 114 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| тип поставки | пульти окремо |
| Тип комплектующего | Контроллеры для светильников |
Спецификация
Информация для заказа
- Цена: 2 229,50 ₴



