Панель Touch SR-2830RGB-AC (W) /4 зони, білий корпус/ для контролерів SR-1009хх. SUNRICHER 7394
Панель Touch SR-2830RGB-AC (W) /4 зони, білий корпус/
Панель Touch SR-2830RGB-AC (W) /4 зони, білий корпус/ - вбудована скляна біла Touch-панель з сенсорним слайдером, роздільне регулювання каналів (3 канали - R,G,B), 4 зони високої якості від SUNRICHER. Замінюється на 018202.
Основні характеристики:
- Скляна сенсорна Touch-панель.
- Легкий в експлуатації.
- Простота з'єднання з RF-приймачем (контролером).
- Взаємодіє з контролерами - SR-1009хх.
- Дистанційне бездротове радіочастотне керування - RF.
- Має 4 зони керування.
- Управління яскравістю.
- Пам'ять налаштувань.
- Живлення 100-240V.
- Дистанція керування до 20м.
- Ступінь захисту - IP20.
Застосування:
- Торкніться сенсора, щоб увімкнути/вимкнути.
- Торкніться сенсора та утримуйте S, щоб зберегти колір або режим.
- Всього 4 зони (Z1-Z4), натисніть, щоб вибрати зону. Натисніть та утримуйте, щоб увімкнути/вимкнути відповідну зону.
Розмір 86*86*29.1 мм.
Відповідає стандартам CE, RoHS.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sunricher |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Тип управления | Дистанционное |
| Количество каналов | 3 |
| Размеры | |
| Высота | 29 мм |
| Ширина | 86 мм |
| Длина | 86 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Пульт управления | RF |
| Кількість зон | 4 |
| Тип комплектующего | Пульт контролера |
Спецификация
Информация для заказа
- Цена: 3 416,83 ₴



