Панель вбудована SR-2836N-CCT /1 зона, білий корпус/ для контролерів SR-1009хх. SUNRICHER 16912
Панель вбудована SR-2836N-CCT /1 зона, білий корпус/
Панель вбудована SR-2836N-CCT /1 зона, білий корпус/ - поворотна панель керування, що вбудовується в стіну, для одноколірних CCT-стрічок високої якості від виробника SUNRICHER.
Основні характеристики:
- Стильна панель зі скла.
- Простота з'єднання з приймачем (контролером).
- Для використання з контролерами - SR-1009x.
- Бездротове радіочастотне керування - RF.
- Тип панелі керування - настінна, вбудована.
- Панель з 1 зоною керування.
- Дозволяє плавно без мерехтіння вмикати/вимикати світло та регулювати його яскравість.
- Живлення 100-240V AC.
- Дистанція керування до 20м.
- Ступінь захисту - IP20.
Застосування:
- Увімкнення/вимкнення - натискання на регулятор, що обертається.
- Збільшення яскравості - обертання регулятора за годинниковою стрілкою.
- Зменшення яскравості - обертання регулятора проти годинникової стрілки.
Розмір: 80*80*53 мм.
Відповідає стандартам CE, RoHS.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sunricher |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Тип управления | Дистанционное |
| Напруга живлення, В | 100-240VAC |
| Размеры | |
| Высота | 53 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Длина | 80 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Пульт управления | RF |
| Кількість зон | 1 |
| Тип комплектующего | Пульт контролера |
Спецификация
Информация для заказа
- Цена: 2 199,89 ₴



