
Панель настільна SR-2836DCCT (B) /1 зона/ LED димера SR-1009х 10208
Панель настільна SR-2836DCCT (B) /1 зона/
Настільна панель SR-2836DCCT (B) /1 зона/ - панель з 1 зоною керування високої якості від виробника SUNRICHER. Оригінальна настільна поворотна панель для керування яскравістю та світловою температурою.
Основні характеристики:
- Стильна панель зі скла.
- Простота сполучення з приймачем (контролером).
- Тільки для використання з контролерами - SR-1009x.
- Бездротове радіочастотне керування - RF.
- Тип панелі керування - настільна.
- Панель з 1 зоною.
- Може індивідуально перемикати та приглушувати LED освітлювачі.
- Підсвічування добре видно у темряві.
- Живлення 3V (CR2025).
- Дистанція керування до 20м.
- Ступінь захисту - IP20.
Застосування:
- Натисніть, щоб увімкнути/вимкнути.
- Поверніть ручку, щоб змінити яскравість.
Розмір 96*65*74 мм.
Відповідає стандартам CE, RoHS.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sunricher |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Тип управления | Дистанционное |
| Количество каналов | 1 |
| Размеры | |
| Высота | 74 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Длина | 96 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Кількість зон | 1 |
| Пульт дистанционного управления | RF |
| тип поставки | контролери окремо |
| Тип комплектующего | Пульт диммера |
| Напруга живлення, В | 3V (CR2025) |
Спецификация
Информация для заказа
- Цена: 1 702,94 ₴



