Пульт SR-2819 /6 зон, чорний корпус/ для RGBW контролерів SR-1009 SUNRICHER 5192
Пульт SR-2819 /6 зон, чорний корпус/
Пульт SR-2819 /6 зон, чорний корпус/ - пульт керування з 6 зонами високої якості від виробника SUNRICHER. Безпосередньо може приймати червоний/зелений/синій/білий колір.
Основні характеристики:
- Стильний тонкий дизайн.
- Легкий в експлуатації.
- Простота з'єднання з RF-приймачем (контролером).
- Взаємодіє з RGBW контролерами - SR-1009.
- Дистанційне бездротове радіочастотне керування - RF.
- Живлення 4.5V (3xAAA).
- Дистанція керування до 20м.
- Ступінь захисту - IP20.
Застосування:
- Натисніть кнопку, щоб увімкнути/вимкнути.
- Натисніть та утримуйте для плавного затемнення.
- Використовуючи кнопки (1-6 позицій), може зберігати до 6 кольорів або 6 режимів для кожної зони.
- Можна вибрати будь-який колір за допомогою кольорового кільця.
- Можна настроїти систему як 3-канальний вихід RGB або 4-канальний вихід RGBW.
Розмір 140*48*16 мм.
Відповідає стандартам CE, RoHS.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sunricher |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Тип управления | Дистанционное |
| Регулировка | Яркости, Цветовой температуры свечения |
| Размеры | |
| Высота | 16 мм |
| Ширина | 48 мм |
| Длина | 140 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| тип поставки | контролери окремо |
| Тип комплектующего | Пульт диммера |
| Кількість зон | 6 |
| Напруга живлення, В | 4.5V (3xAAA). |
Спецификация
Информация для заказа
- Цена: 3 052,92 ₴



