Пульт SR-2819CCT /6 зон, чорний корпус/ для контролерів 1009EA, 1009Fх SUNRICHER 5444
Пульт SR-2819CCT /6 зон, чорний корпус/
Пульт призначений для керування білими світлодіодними світильниками з регульованою температурою світіння (CCT) за допомогою приймачів-контролерів серії 1009EA, 1009Fх по радіочастоті.
Опис:
- Дозволяє плавно вмикати/вимикати, регулювати інтенсивність та температуру світіння.
- 6 зон керування.
- Дозволяє зберігати 6 світлових сценаріїв у кожній зоні.
- Керує необмеженою кількістю приймачів у зоні прийому сигналу.
- До одного приймача можна прив'язати 8 пультів.
- Можливе спільне керування з настінними панелями та мобільними пристроями на базі Android та IOS (при використанні конвертора SR-2818WiN).
- Кронштейн для кріплення на стіну.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sunricher |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Тип управления | Дистанционное |
| Регулировка | Яркости |
| Размеры | |
| Высота | 17 мм |
| Ширина | 48 мм |
| Длина | 140 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| тип поставки | контролери окремо |
| Тип комплектующего | Пульт диммера |
| Кількість зон | 6 |
| Напруга живлення, В | 3V (CR2032) |
Спецификация
Информация для заказа
- Цена: 3 001,66 ₴



