Конвертер-шлюз SR-2411-SB-DIM (BT to DALI)
Конвертер радіочастотного сигналу BlueTooth в керуючий сигнал DALI як за допомогою RF пульту, так і за допомогою мобільного додатка без додаткових шлюзів. Підтримує типи пристроїв DALI DT6 та DT8, а також усі типи світлових пристроїв.
Опис:
- Вхід сигналу BlueTooth, вихід сигналу DALI, напруга живлення 12-24VDC.
- Управління з RF пульта або мобільного додатка Easy Things.
- Керований тип пристрою DALI DT6/DT8 вибирається за допомогою перемикачів на задній стороні конвертера.
- За допомогою мобільного додатка вибирається необхідний тип кольору світлового пристрою (RGB/W, CCT, Dim, RGBCCT).
- Номер групи DALI за допомогою перемикача на задній стороні пристрою.
- Дозволяє керувати однією групою DALI або адресою лінії.
- Потребує наявність живлення шини DALI.
- Просте поєднання з мобільним додатком шляхом сканування QR коду.
- На кожній лінії DALI можна встановити кілька пристроїв для кількох точок.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sunricher |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Тип управления | Дистанционное |
| Размеры | |
| Высота | 20.3 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Длина | 45.5 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Напруга живлення, В | 12-24 |
| Напряжение питания | 12-24 |
| тип поставки | пульти окремо |
| Тип комплектующего | Конвертер-шлюз |
| Тип оборудования | Конвертер-шлюз |
| Тип конвертації сигналу | BT to DALI |
Спецификация
Информация для заказа
- Цена: 3 087,36 ₴




