Панель керування SR-2400TL (DALI)
Панель керування SR-2400TL (DALI) - димер-перемикач DALI з сенсорним керуванням, який керує 4-ма DALI-адресами для 4-х одинарних світильників, відповідає стандартному протоколу DALI.
Для керування на задній панелі за допомогою поворотних перемикачів є можливість вибору адреси DALI (із загальної кількості 64 адрес).
Сумісна з більшістю підлеглих контролерів DALI, які доступні як у версіях із постійною напругою на виході, так і з постійним струмом.
Не вимагає зовнішнього джерела живлення - живлення забезпечується від шини Dali (4 mA).
Input 100-240VDC. Розмір 86*86* 9.1мм.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sunricher |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Напряжение сети | 16V DALI |
| Размеры | |
| Высота | 29.1 мм |
| Ширина | 86 мм |
| Длина | 86 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип изделия | панель керування |
| Сигнал управления | DALI |
Спецификации
Информация для заказа
- Цена: 2 465,19 ₴



