Конвертер-шлюз SR-2102(0-10/PWM) (DMX to 0-10/PWM)
Конвертор SR-2102 (0-10 В/PWM) - це світлодіодний конвертор, який приймає та перетворює сигнал DMX512 на сигнал 0-10 В/PWM для перемикання та регулювання яскравості одноколірного світлодіодного освітлення.
Конвертор може бути сумісним із різними провідними пристроями DMX512.
Адресу DMX можна легко встановити та відобразити на цифровому цифровому дисплеї.
Особливості:
- Світлодіодний конвертор 0-10 В/PWM, який приймає та перетворює сигнал DMX512 на сигнал 0-10 В/PWM.
- Інтерфейс керування є сумісним з різними пристроями DMX512.
- Адресу DMX можна вільно встановити та відображати на цифровому цифровому дисплеї.
- Для перемикання та регулювання яскравості одноколірного світлодіодного освітлення.
- Три типи вихідного сигналу: 2x(0-5VDC)/2x(0-10VDC)/2x(0-15VDC)
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sunricher |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Тип управления | Дистанционное |
| Размеры | |
| Высота | 29 мм |
| Ширина | 59 мм |
| Длина | 170 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Напруга живлення, В | 100-240VAC |
| тип поставки | пульти окремо |
| Тип комплектующего | Конвертер-шлюз |
| Тип оборудования | Конвертер-шлюз |
| Тип конвертації сигналу | DMX to 0-10/PWM |
Спецификация
Информация для заказа
- Цена: 4 054,05 ₴



