Конвертер-шлюз SR-1009(0-10V/PWM) (RF to 0-10V/PWM)
Конвертер, який приймає та перетворює радіочастотний сигнал від RF пульта ДУ в сигнал 0-10V/ШИМ для перемикання та димування одноколірного світлодіодного освітлення. Сумісний з сумісними RF пультами та панелями дистанційного керування та клавішним вимикачем.
Опис:
- Прийом та перетворення радіочастотного сигналу від пульта в 0-10V/ШІМ.
- Для керування димерами 0-10V за радічастотою від пультів та панелей.
- Широкий вхід змінного струму 100-240VAC.
- Увімкнення та регулювання яскравості одноколірних світлодіодних приладів.
- Можливість керування клавішею Push Dim.
- Сумісний із RF пультами серії 1009х.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sunricher |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Тип управления | Дистанционное |
| Размеры | |
| Высота | 29 мм |
| Ширина | 59 мм |
| Длина | 170 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Напруга живлення, В | 100-240VAC |
| тип поставки | пульти окремо |
| Тип комплектующего | Конвертер-шлюз |
| Тип оборудования | Конвертер-шлюз |
| Тип конвертації сигналу | RF to 0-10V/PWM |
Спецификация
Информация для заказа
- Цена: 3 626,35 ₴




